25.5.2024 - 1. Klubová výstava AUO

Porotca Judit Korózs- Papp

BOB- Austrian Dream Quit Life (maj. Sofia Násadová)

BOS- Beďa Srdcové Eso (maj. Marek Medvecký)

Všetkým víťazom tried srdečne gratulujeme ku krásnym úspechom


Fotogaléria:

https://eu.zonerama.com/KarinZahorcakova/Photo/11535655/458309964#check-duplicates


https://eu.zonerama.com/KarinZahorcakova/Album/11537091?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0ElriFfj3EnPE_1xDxsgOUwzr_aBEDcS4o-SIcRmwPK7a4QPLk6Z_an2c_aem_ATKH0aQabocovvL1Iw0r9YV04tFu6LHKDvce0LEl00fK_ryDGI-XxIjUIVB_QDuAea4ejY3jaYa8Uq5txpo27L7Z#check-duplicates

Generálny sponzor Klubovej výstavy. Firma Weber-Mlýn je výhradným dovozcom firmy Champion Petfoods, biologicky vhodných krmív pre psov a mačky ACANA a ORIJEN.Ďakujeme.

Sponzormi našej Klubovej výstavy sú aj firmy: Super zoo, Pharmacopola, Vitar a Bioveta. Ďakujeme za možnosť spolupráce a krásne ceny pre našich vystavovateľov.

Milí priatelia, dovoľte nám predstaviť Vám porotcu Klubovej výstavy pani Judit Korózs-Papp.Svojho prvého psa dostala ako dieťa, v roku 1984, ktorým bol trikolórny pes kólie. Prvý vrh kólií sa narodil v roku 1987 a posledný v roku 2012. Vo svojej chovateľskej stanici Real Pearl sa úspešne venuje chovu border kólií.Judit dosiahla veľké chovateľské úspechy so svojimi psami či už z vlastného chovu, alebo z importu. Pred 20 rokmi začala chovať Austrálskych ovčiakov a v posledných rokoch aj Miniatúrnych amerických ovčiakov. Jej chovateľská stanica Silver Dream Aussie's je uznávaná po celom svete. Bola prvou chovateľkou v Maďarsku, ktorá priviezla do krajiny obe plemená. Množstvo šampiónov, interšampiónov, držiteľov titulov Best in show, európskych a svetových víťazov a víťazov Crufts, nesie pri svojich menách názov chovateľskej stanice Silver Dream. Rozhodcom pre exteriér sa stala v roku 1991. Judit je porotcom pre I. a III. skupinu FCI. Posudzovala na mnohých medzinárodných výstavách po celom svete, na Svetových a Európskych výstavách psov ako špecialista pre I. FCI skupinu.
Vážení vystavovatelia, na našej Klubovej výstave sme si pripravili niečo aj pre Vaše ratolesti.Súčasťou záverečných súťaží bude aj Toy Handling. Súťaž je určená pre detičky vo veku od 2 do 6 rokov. Na účasť v súťaži potrebujú svoju obľúbenú hračku a výstavné vodítko.Prihlásiť môžete svoje deti mailom na klubový mail ausklubsk@gmail.com vo forme meno dieťaťa, vek a meno zákonného zástupcu.

Vážení vystavovatelia, dovoľte nám predstaviť Vám mladú talentovanú fotografku, ktorá bude zachytávať jedinečné momentu našej Klubovej výstavy.Volám sa Karin a žijem v Partizánskom, v okolí ktorého sa odohráva aj väčšina mojích fotení. K foteniu ma doviedla moja najstaršia sučka staforšírskeho bulteriéra. Chcela som mať pekne fotky na pamiatku a vtom čase fotografia psov nebola vôbec rozšírená. Tak som si teda požičiavala foťák môjho starkého a časom si kúpila vlastný. Aktívne sa foteniu venujem od roku 2018, pričom som sa zamerala hlavne na fotenie psov a všetkého čo s nimi súvisí. Odvtedy mám nafotených množstvo psov, vrhov v chovateľských staniciach a aj niekoľko akcií. Najvernejšími modelmi sú však naši traja štvornohých miláčikovia.Nezáleží na tom akého psíka máte, či je už malý, veľký,poslušný či neposedný, všetky psíky majú jedno spoločné - veľké srdiečko. Fotím s láskou a trpezlivosťou.V prípade záujmu o individuálne fotenie prosím kontaktujte Karin.Tešíme sa na spoluprácu.